fbpx

STRATEGIA

Posiadamy wspólną misje, wizje oraz cele strategiczne, ponieważ przez promowanie detailingu, budowanie jego popularności oraz dostarczanie wysokiej jakości kosmetyków, marka chce podbić rynek oraz zbudować stabilną pozycję na rynku międzynarodowym.

MISJA

Chcemy dostarczyć ludziom na całym świecie skuteczne i proste w użyciu kosmetyki do których będą wracać latami. Pragniemy dotrzeć  do osób, które jeszcze nie odkryły marki i pokazać, że warto z nią zostać na dłużej.

WIZJA

Pokazujemy, że nie trzeba spędzać setek godzin przy pielęgnacji auta. Detailing oczywiście wymaga czasu i podnoszenia swoich umiejętności. Jednak nie mając doświadczenia również możesz mieć czysty samochód. GOOD STUFF pokazuje, że możesz w bezpieczny i prosty sposób rozpocząć przygodę z produktami przeznaczonymi do pielęgnacji samochodów. To dla Was tworzymy kosmetyki i zestawy proste w użyciu. Wejdźcie z nami w ten świat.

CELE STRATEGICZNE

Propagujemy ideę pielęgnacji samochodów oraz podejmujemy się wielu działań przyczyniających się do wzrostu popularności branży auto detailingu w Polsce i na świecie. Poprzez mnogie kanały dotarcia tworzymy treści w taki sposób, aby każdy nieznający branży je zrozumiał. Publikujemy wiele materiałów instruktażowych dzięki którym absolutnie każdy wyniesie przydatną oraz wartościową wiedzę na temat pielęgnacji swojego samochodu.

Zobacz nas na ULTRACE 2021!

arrow_upward